Корисно

Навчальні програми ІТІ: від теорії та принципів до клінічних застосувань – це найкраща безперервна освіта для стоматологів.

ITI Treatment Guide

ITI Treatment Guide — це унікальний збірник доказових методів лікування в імплантаційній стоматології. ITI Treatment Guide показують практикуючому лікарю, як крок за кроком справлятися з різними клінічними ситуаціями. Основна увага приділяється надійній діагностиці, концепціям лікування, заснованих на доказах, і передбачуваним результатам лікування.

дізнатися більше

Оцінювання ITI SAC

SAC – це інструмент, керуючись яким лікар має можливість визначити ступінь складності клінічної ситуації (простий, просунутий, складний). SAC базується на нормативних принципах ІТІ, для різних типів імплантологічного лікування.

дізнатися більше

Стипендії ІТІ

ІТІ надає молодим фахівцям підтримку та досвід завдяки своїй програмі стипендії ІТІ. Це можливість навчатись рік в одному з 28 університетських центрів у всьому світі під досвідченим наставництвом. Переможець отримує можливість навчатися і проживати в країні, де буде проходити програму ITI Scholarship.

дізнатися більше

Класно? Приєднуйтесь до всесвітньої мережі ІТІ!

Приєднуйтесь до ITI сьогодні та станьте частиною команди фахівців з імплантології у всьому світі. Отримайте безліч переваг та підвищення особистої професійної діяльності.