Корисно

Навчальні програми ІТІ: від теорії та принципів до клінічних застосувань – це найкраща безперервна освіта для стоматологів.

ITI Treatment Guide

SAC – це інструмент, керуючись яким лікар має можливість визначити ступінь складності клінічної ситуації (простий, просунутий, складний). SAC базується на нормативних принципах ІТІ, для різних типів імплантологічного лікування.

дізнатися більше

Оцінювання ITI SAC

ITI Study clubs сприяють поширенню новітніх розробок у галузі імплантації, а також обговорення клінічних питань та обміну досвідом на місцевому рівні.

Стипендії ІТІ

ІТІ надає молодим фахівцям підтримку та досвід завдяки своїй програмі стипендії ІТІ. Це можливість навчатись рік в одному з 26 університетських центрів у всьому світі під досвідченим наставництвом. Щороку стартує вступна кампанія на подачу заявок в конкурсі на здобуття стипендії. Переможець отримує можливість навчатися і проживати в країні, де буде проходити програму ITI Scholarship.

дізнатися більше

Класно? Приєднуйтесь до всесвітньої мережі ІТІ!

Приєднуйтесь до ITI сьогодні та станьте частиною команди фахівців з імплантології у всьому світі. Отримайте безліч переваг та підвищення особистої професійної діяльності.